Makler to zawód, w którym trzeba mieć mocne nerwy. Stres jest jego nieodzownym elementem. Nie ma się zresztą czemu dziwić, bo przecież kiedy codziennie podejmuje się ryzyko, to nie można robić tego całkowicie na chłodno.

Maklerzy powinni mieć świadomość tego, jak szkodliwy jest stres i jak sobie można z nim radzić. Każdy makler powinien starać się ograniczać sytuacje stresowe, w których się znajduje. Wiadomo, że nie da się tego zrealizować w stu procentach, ale próbować po prostu trzeba, jeśli chce się dożyć starości.

www.warsawstartupgame.pl

Konieczne zdaje się również prowadzenie zdrowego stylu życia, czyli unikanie używek, aktywność fizyczna, zdrowa dieta i odpowiednia dawka snu każdej nocy. Silne organizmy po prostu lepiej radzą sobie ze stresem. Kolejną sprawą jest odreagowywanie stresu.

Tutaj pomocne mogą być na przykład wizyty w saunie czy też masaże. Warto również aktywnie wypoczywać, a także spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu. Nadmiar stresu z połączeniu z brakiem umiejętności odreagowywania go może okazać się zabójczy.

narzędzia compliance atl-group.pl