W dobie, gdy w prawie każdym domu dostępny jest komputer, gdy wszystko, co nas otacza jest coraz bardziej zinformatyzowane, gdy nie wyobrażamy sobie życia bez „bycia” w sieci, pojawiają się także problemy wynikające z faktu obcowania z internetem.

Coraz większa rzesz społeczeństwa, a już na pewno dotyka ten problem ludzi młodych, nie wyobraża sobie dnia bez działań podejmowanych w obrębie i za pomocą internetu.

http://www.i-kar.pl/oferta/badania/holter/

To w sieci można znaleźć wszelkie informacje, gry, rozrywkę, muzykę, a także spotkać, przynajmniej wirtualnie, swoich znajomych i przyjaciół.

Okazuje się, że młodzież najczęściej wybiera takową formę komunikacji, zatracając jednocześnie umiejętność obcowania ze sobą nawzajem w realnym życiu.

Internet powstał po to, aby nam służyć, ułatwiając i umilając życie, jednakże jego nadmiar oraz opieranie własnego życia o dostęp do jego zasobów, powinno budzić już niepokój.

Dzieci oraz młodzież nie potrafią korzystać z internetu z umiarem, bardzo często popadając w uzależnienie, wynikające ze ścisłej więzi między osobą a komputerem.

Niestety ten problem nie omija też ludzi dorosłych, którzy czasami zatracają się w wirtualnym świecie.

13.

rolety fasadowe pediatric-home-heroes.pl